Luljeta Shala sot në ora 17:00 publikon projektin e saj më të ri.

Kjo këngë mban titullin “100 zemra” dhe pritet të pëlqehet nga të gjithë adhuruesit e muzikës së këngëtares.

Ky projekt është realizuar nga VIZION MEDIA dhe këngëtarja duket tejet bukur.

Mos harroni sot në ora 17:00 “100 zemra” vjen nga zëri i Luljeta Shala./OnAir