01/12/2020

63 vjeçari i paralizuar prej 15 vitesh shpërthen në lot kur merr vesh lajmin e madh!

Por duket që kësaj radhe ata kanë pasur fat dhe ka ndodhur mrekullia.

Madje kësaj radhe ju tregojmë historinë e 63 vjeçarit të paralizuar i cili prej 15 vitesh është i paralizuar dhe më në fund merr një lajm të mirë.//ONAIR

Postime Te Ngjajshme

Next Post

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.