Jemi mësuar që në tregun muzikor shqiptar të kemi emra të rinj që po sjellin cover të shumtë e që po arrijnë sukses të jashtëzakonshëm, shkruan OnAir

Edhe Endrita Aliu është emër i ri në skenën muzikore shqiptare që po arrin sukses me cover-in e saj të këngëtarit Duli.

Endrita Aliu ka arritur që të komentohet pozitivisht për këtë projekt dhe është konsideruar si shumë e suksesshme.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar të Mproduction në YouTube./OnAir

 

Na ndiqni në Spotify