30/11/2020

A e dini kuptimin e fjalës “shpirt”! E sqarojnë në OXYGEN!

Oxygen është formati televiziv i cili i ka rezistuar më së shumti kohës dhe ka arritur të jetë shumë i shikuar për vite të tëra.

Madje kësaj radhe ka pasur të ftuar edhe një mysafir special që ka bërë një sqarim interesant për fjalën shpirt?

A jeni kurioz?

Postime Te Ngjajshme

Next Post

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.