Now Reading
Afërdita Demaku merr letër nga bashkëshorti, shpërthen në lot në emision

Afërdita Demaku merr letër nga bashkëshorti, shpërthen në lot në emision

Këngëtarja Afërdita Demaku është njëra nga këngëtaret më të dashura për diskografinë shqiptare, shkruan OnAir

Çdo projekt i këngëtares ka arritur për kohë rekord të rikthehet në hit, e gjithë kjo falë punës dhe përkushtimit të këngëtares drejt muzikës.

Padyshim që Afërdita nuk do të gëzonte gjithë këtë sukses pa mbështetjen e bashkëshortit të saj i cili është përkrah këngëtares në çdo rrugëtim, dasma ahengje koncerte e shpeshherë edhe në intervista.

Në një intervistë për emisionin “Lemza” Afërdita Demaku ka marrë një letër nga bashkëshorti i saj.

Si ka reaguar këngëtarja dhe për çfarë bëhet fjalë në atë letër.

See Also

Shikojeni intervistën më poshtë./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top