Ajo është ndër nuset më të komentuara të estradës shqiptare.
Afrona Dika, e njohur fillimisht si nusja e këngëtarit Blero, sot gëzon një famë të madhe, ku këtë e dëshmon edhe shifra prej 160 mijë ndjekësve në rrjetin social Instagram.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon foto nga jeta e saj personale, e cila ka kohë që po qëndron në shtetet evropiane.

Sot ajo ka publikuar një foto shumë të lezetshme, por kësaj radhe jo me Bleron.

Afrona shihet e ulur dhe e zbathur, teksa pozon me një qen laraman, ku ajo çfarë e veçon fotografinë është fytyra e qenushit, i cili e ka nxjerrë gjuhën.

Më poshtë e gjeni fotografinë më të lezetshme të Afronës.