Modelja shqiptare, Angela Martini tash e sa kohë është larguar në SHBA.
Vitin e kaluar ajo u martua me miliarderin rumun, Dragus Savulescu në një ceremoni private në Las Vegas.

Atje, modelja shqiptare po kalon çaste tejet të lumtura madje po vazhdon karrierën prej modeleje e që po ecën mjaft mirë.

Nga ana tjetër në rrjete sociale nuk ndalet së publikuari imazhe dhe video tejet provokuese siç ndau me ndjekësit një video në Instagram, ku bën lëvizje të ‘nxehta’ në makinë.