[et_pb_section admin_label=”section”] [et_pb_row admin_label=”row”] [et_pb_column type=”4_4″] [et_pb_text admin_label=”Text”] Si cdo herë tjetër edhe kësaj radhe Ariana befason me veshjen e saj unike dhe plot sharmë.

Pavarësisht se nuk është e famshme për ndonjë profesion, ajo po di mjaft mirë ta menaxhoj famën e fituar përmes rrjeteve sociale dhe duke qenë bashkëshortja e njërit prej këngëtarëve më të pëlqyer në tregun muzikor Ermal Fejzulahu.
Cifti së fundi ishin në pushime, derisa postimet e Arianës nuk kishin të ndalur nga atje ku i bënte reklamë veshjes së saj prej blogereje vazhdimisht. E kësaj radhe ka zgjedhur një garderobë tejett të vecantë, që i shkon aq përshtati, duke i dhënë pamjen e një indianeje të bukur.

Plotë elegancë e hijeshi me tiparet e fytyrës së saj, Ariana edhe kësaj here nuk i’a huq në dukje. Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa gëzohet kur Sabri Fejzullahu hyn në sallë./Onair

[/et_pb_text] [/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]