Një temë tejet prekëse e trajtuar nga zëri i Shyhrete Behlulit dhe Engjëllusha Salihut është kënga “Deshti Fati”, shkruan OnAir

Kjo këngë ka arritur të pëlqehet nga të gjithë, duke grumbulluar kështu 4 milionë klikime.

Teksti i këngës është shkruar nga Ilir Berani ndërsa orkestrimi Wirusi.

Kjo këngë edhe pse e publikuar kohë më  parë dëgjohet ende si në ditët e para të publikimit në tregun muzikor./OnAir