Now Reading
“Deshti Fati” nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë arritur 4 milionë klikime

“Deshti Fati” nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë arritur 4 milionë klikime

Një temë tejet prekëse e trajtuar nga zëri i Shyhrete Behlulit dhe Engjëllusha Salihut është kënga “Deshti Fati”, shkruan OnAir

Kjo këngë ka arritur të pëlqehet nga të gjithë, duke grumbulluar kështu 4 milionë klikime.

Teksti i këngës është shkruar nga Ilir Berani ndërsa orkestrimi Wirusi.

See Also

Kjo këngë edhe pse e publikuar kohë më  parë dëgjohet ende si në ditët e para të publikimit në tregun muzikor./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top