Now Reading
Djali i reperit Majk tregon se kë do më shumë nënën apo babain

Djali i reperit Majk tregon se kë do më shumë nënën apo babain

Këngëtari Majk është cak i medieve rozë, dhe jo vetëm për punën e tij profesionale por edhe për jetën private, shkruan OnAir

Ai ndonëse mban statusin e beqarit ai është babai i vogëlushit Roan.

Reperi shpeshherë në rrjete sociale publikon momente të veçanta me të birin tani që ai ka filluar të flas ka treguar se kë do më shumë nga prindërit e tij.

See Also

Në një postim nga Majlinda shohim se kujt po i falë dashuri vogëlushi qysh në mëngjes./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top