Bukuria tërheq shumë vëmendje!Këtë shprehje mund ta themi pa aspak droje kur bie fjala për ish-banoren joshëse të Big Brother, Françeska Jaçe.Teksa postoi në Instagram një foto ku shfaqet shumë sensuale me bikini, pamë që një mori fansash filluan me akuza se bukuroshen e kishin kafshuar në të pasmet e saj të rrumbullakosura.

Por ja që mesa duket fansat e kanë ekzagjeruar pak muhabetin dhe ka qenë vetë Françi e cila ka menduar t’ia vendos pikat mbi I, gjithçkaje.

Në foton e postuar në Instastory, bukuroshja shkruan: “Që ta kuptoni është nishan shenja aty të gjith ju që aluduat i bie të jem e kafshuar gjithë jetën në të njëjtin vend”.