Sot ka festë në familjen e BabyGee.
Kjo pasi motra e këngëtares së njohur feston ditëlindjen.

Ishte BabyGee ajo e cila ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën shihet ngjashmëria e madhe që ato kanë mes vete. Dyshja madje janë edhe shoqe shumë të mira dhe këtë e ka treguar edhe vetë BabyGee shumë shpesh.

Kujtojmë se këngëtarja së fundmi u bë emri që shihej më së shumti në kryetitujt e mediave rozë shkak i konfliktit që pati me shoqen e saj ndërsa sa i përket projekteve muzikore është kënga ‘Mos u nal’ e fundit që e ka publikuar.