Së fundmi e ka publikaur këngën e saj të re.
Mirëpo vëmendja më e madhe ka shkuar tek vetë Luana dhe lëvzijet e saj provokative në klip.

Bjondina seksi e tillë është edhe në përditshmëri dhe vëmendjen e rrëmben në momentin që një foto të shkrepur e hedh në rrjete sociale. Së fundmi e ka publikuar një të tillë ku flet si në shaka për këpucët, por askujt nuk i kanë shkuar sytë aty derisa Luanës për pak sa nuk i doli pjesa intime pa të brendshme.