Më datë 14 korrik këngëtarja Elvana Gjata ka mbajtur një koncert në Prishtinë.

Të shumtë kanë qenë fansat që kënduan njëzëri këngët e albumit të saj më të ri.Mes gjithë asaj dashurie nga publiku, Elvana nuk ka mundur të mbajë dot lotët teksa këndonte baladën ‘Më fal’.

Emocionet e saj si dhe brohorimat e fansave dëgjohen në videon e mëposhtme: