Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” për fat të mirë tashmë kanë arritur që të sigurojnë të hollat për operacionin e Argitës, vajzës shqiptare që kishte nevojë urgjente për ndihmë nga shqiptarët për të siguruar operacionin që do ja ndryshonte jetën, shkruan OnAir

Argita tashmë e ka kaluar me sukses operacionin dhe dita-ditës do të bëhet më mirë.

Madje ajo ka vendosur që ta surprizojë teologun Elvis Naçi i cili madje nga surpriza shpërthen në lot./OnAir