26/11/2020

Elvis Naçi viziton një familje shqiptare me tre anëtarë të paralizuar në Laç!

Por duket që kësaj radhe ata kanë pasur fat dhe ka ndodhur mrekullia.

Madje ai kur ka vizituar këtë familje ju ka treguar që tashmë të gjithë shqiptarët janë bërë bashkë për të ju ndihmuar/OnAir

Postime Te Ngjajshme

Next Post

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.