Koncertin e fundit e ka mbajtur në Tiranë.
Është fjala për artisten, Enca Haxhia e cila për herë të fundit performoi në Tiranë në të njëjtën skenë me yllin, Daddy Yanke.

Pas koncertit ajo nuk hezitoi të ndan imazhe dhe video me ndjekësit që ka, madje edhe për këngëtarin e hitit “Despacito”, tha disa fjalë të bukura. Megjithatë, foto e fundit që tërheq vëmendjen e publikut është kur Enca hap këmbën dhe nxjerr tërësisht gjoksin.

Haxhia ‘ndezi’ atmosferën para qindra dhe mijëra njerëzve për koncertin e së cilës thuhej se kushtonte afro 5000 euro një tavolinë.