Now Reading
Engji lë Kosovën por nuk tregon për ku është nisur

Engji lë Kosovën por nuk tregon për ku është nisur

Engjëllusha Salihu po i a del mbanë mjaftë mirë në karrierën e saj muzikore.

Vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit ka siguruar një vend në estradën tonë me projektet të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

E sigurisht që fama dhe suksesi u rriten edhe falë së ëmës dhe bashkëpunimeve me të.

Engji siç njihet në publik, dallohet edhe për stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet plotë elegancë.

Të rregulluar bukur e shohim pothuajse çdoherë, edhe pse ndodh që të shfaqet edhe thjeshtë. Ndërkohë sot ajo paraqitet me një ngjyrë më të theksuar me të cilën mori vëmendje.

E veshur me të kuqe dhe poashtu e grimuar me këtë ngjyrë ajo duket për mrekulli. Kurse shihet se është duke udhëtuar për diku, pasi pozon nga vetura.

See Also

E më vonë duke ajo ka publikuar pamje nga airoporti ku tregon se është nisur për diku./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
1
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top