Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari dje ka festuar ditëlindjen e 31-të.
Të shumta ishin urimet që e përcollën artisten gjatë gjithë ditës edhe pse kishte vendosur të mbajë festën sado pak private.

Në një imazh që ajo ka publikuar së fundmi në profilin e saj Instagram, Zaimina falënderon të gjithë ata që ia uruan ditëlindjen.

“нαρρу вιятн∂αу тσ мє ?? ?.? ???????????? ??? ????? ??? ?? ?????? ??????.?? #festëprivate????“, ka shkruar ajo.

Vlen të ceket se ajo është bërë nënë e një vajze, Khloe dhe që ende gëzon forma trupore bombastike.