Është padyshim ndër mamatë më joshëse në estradën tonë.

Zaimina Vasjari po vazhdon të shijojë ditët me diell dhe të nxehta, duke u relaksuar në vende bregdetare.

Ajo gjatë gjithë kohës publikon imazhe mjaft joshëse, aty ku merr komente dhe komplimente të shumta nga 390 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

Edhe sot, ajo vjen duke pozuar në bikine, por kësaj radhe e lagur.

Duke qëndruar e ulur në gjunjë, Zaimina ekspozon linjat e saj seksi, e cila shfaqet kaq joshëse teksa bën dush në ambient të hapur.

Gjykojeni vet më mirë.