Luana Vjollca u kthye furishëm në muzikë me bashkëpunimin e saj me këngëtarin e madh, Bujar Qamili.

Por jo vetëm kaq, pamja e saj në këtë videoklip la gojëhapur të gjithë. Thjeshtë e mahnitshme dukej e grimuar dhe e veshur bukur.Por edhe pas publikimit të këngës, Luana vazhdon t’i kushtojë rëndësi pamjes së saj, e në fotografitë e fundit duket si një kukull,

Luana vazhdon të jetë ndër femra më të ndjekura shqiptare dhe e cila bën bujë me secilin hap që hedh.