Sot do ta kurorëzojnë dashurinë çifti i njohur Afërdita Dreshaj dhe Kindl.

Ata tashmë kanë nisur festën mes miqsh, parapërgatitje për celebrimin e kurorëzimit.
Përmes instastory-v dhe disa fotografie të postuar në llogarinë Instagram, modelja dhe këngëtarja tregon atmosferën dhe se si po duket në fustanin e parë të nusërisë.