Fjolla Morina po feston një ditë të veçantë.I dashuri i saj misterioz ka ditëlindjen dhe këtë e zbuloi përmes një fotografie të postuar në instastory.

Imazhi tregon dorën e Fjollës të kapur me mashkullin e panjohur akoma, duke shkruar: ‘Happy Birthday’ bashkëngjitur me një zemër.

Fjolla s’e ka zbuluar ende identitetin e të dashurit të saj aktual, por ajo që dihet është se këngëtarja po e shijon këtë lidhje, këtë e kanë konfirmuar shumë postime të bëra nga ajo në rrjete sociale.