Një dyshe tejet e suksesshme mbeten Rita dhe Fidani.

Ata ditë më parë kanë sjell “Mashup Turkish” dhe ky projekt deri më tani ka arritur afro 1 milion klikime, shifër kjo e cila tregon se sa shumë është pëlqyer ky projekt.

Ata realizuan këtë projekt edhe me anë të videoklipit dhe arritën të mirëpriten nga publiku.

Tanimë linku i plotë i këngës gjendet në kanalin zyrtar të produksionit Arboni.!