Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka kohë që është në lidhje me tashmë bashkëshorten e tij, Leonitën.

E duke qenë se janë goxha aktiv në rrjetet sociale, jemi mësuar që të shohim shumë imazhe nga përditshmëria e tyre.
Se fundi, Leonita ka publikuar një imazh ku shfaqet së bashku me Granitin teksa po kalonin kohë në shtëpi.

Ata dukeshin të relaksuar dhe të kënaqur së bashku.