Derisa Granit Xhaka po ‘lufton’ për fitore në ndeshjet e botërorit në Rusi, Leonita po shijon ditët e vetme në shtëpinë e saj.

Nusja bukuroshe e futbollistit të Arsenalit u bë pjesë e medieve rozë në publikun kosovar.
Ajo shpesh u pa e zbukuruar me veshje tradicionale shqiptare e kjo bëri që të komentohet shumë.

Leonita kështu e mbush tavolinën dhe ja si pushon kur nuk e ka afër Granitin.