Now Reading
Shkurte Fejza dhe Gresa me këngën “Nëna dhe bija” kanë prekur zemrat e të gjithëve

Shkurte Fejza dhe Gresa me këngën “Nëna dhe bija” kanë prekur zemrat e të gjithëve

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli janë dyshja e cila në çdo bashkëpunim arrijnë shumë sukses, shkruan OnAir

Nënë e bijë çdo herë arrijnë majat e suksesit me çdo projekt që lansojnë në treg.

Këngëtaret vite më parë kanë publikuar këngën me titull “Nena dhe bija” një këngë e cila si tematikë ka përcjelljen e vajzës për martesë.

See Also

Si në ditët e para kjo këngë dëgjohet e pëlqehet nga të gjithë adhuruesit e muzikës së këngëtareve./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top