Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu.

Ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet me fustanin glamuroz shumë ngjyrësh të cilën e kishte veshur në një event.
Ariana flokët i kishte kapur duke i shtuar edhe me shumë hijeshi pamjen e saj.

Ndryshe, Ariana fustanin e kishte kombinuar me çantën e zezë dhe fustanin shumë ngjyrësh.