Kënga “Inati kalon” nga Adelina Spahija, një këngë shumë e dëgjuar nga publiku, shkruan OnAir.

Adelina Spahija ka kohë që i është bashkuar skenës muzikore me këngë të ndryshme dhe të suksesshme.

Ndër këngët e saj më të njohura janë: Larg meje, Kur s’të thash të dua, Potpuri, Ku je ti, e disa të tjera.

Bashkëpunëtorët e këngës “Inati kalon” janë: Tex: Fatmir Muja Muz&Ork: Wirusi.

Për ta dëgjuar këngën, klikoni në linkun më poshtë.