Prezantuesja shqiptare, Ilda Bejleri e cila mbulon saktësisht sportin është zbuluar si shumë sot.

Ajo ka pozuar duke treguar gjoksin, përderisa edhe shkruan për Francën, kampionët e Botës në futboll,

Ilda duket paksa e acaruar teksa pozon dhe madje me rrudha të shtuara. Siç duket esenca qëndronte vetëm tek gjoksi, duke lënë anash të tjerat.