Select Page

Ajo është një nga reperet më të famshme në botë, këngët e të cilës numërojnë me miliona shikime në mediet sociale dhe gjithashtu ajo ka me miliona fansa në të gjithë botën.

E kemi fjalën për Cardi B e cila dje ka festuar 26-vjetorin e saj të lindjes.

Gjithçka e ka zbuluar Enca Haxhia a cila me një foto të postuar në Instastory ka uruar reperen për ditën e shënuar.

“Its legends’ month. Happy Birthday Cardi B”, shkruan Enca në urimin e saj publik./intv.al/