Now Reading
Edona Llalloshi tregon përmes kësaj fotografie se çfarë raporte ka me kunatë

Edona Llalloshi tregon përmes kësaj fotografie se çfarë raporte ka me kunatë

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite i ka sjellur skenës muzikore shqiptare vetëm hite të padiskutuara.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti tani janë më pak aktivë me projekte muzikore, mirëpo janë shumë të pranishëm në dasma e koncerte.

Edona është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

Sot, ajo ka dalë me nusen e Milotit, Erxhinën, dhe që të dyja po duken më bukur se kurrë.

See Also

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top