Select Page

Seriali vendor “Vendlindja ime” është kthyer në një prodhim televiziv shumë të dashur për shqiptarët, madje po arrin edhe rekord të shikueshmërisë, shkruan OnAir

Serialin e rekordeve mund ta ndiqni çdo të shtunë duke startuar nga ora 20;15 në ekranin e RTK-së me plot situata komike dhe ankthi, thënë më mirë pasqyrim i realitetit shqiptar.

Por në promon e publikuar të episodin e 28 do qeshni me lot kur të shikoni se si në pleqëri mund të bëhesh edhe fëmijë./OnAir