Select Page

Tashmë ka nisur transmetimin seriali më i ri vendor me titull “ISTAR” me producente aktoren e njohur shqiptare Teuta Krasniqi, shkruan OnAir

Seriali tregon rrugëtimin e të rinjëve në shkollë dhe përballjet me realitetin sado i hidhur apo i mirë të jetë.

E në trend janë rrjetet sociale të cilat janë kthyer në shoqëruesin më të mirë të të rinjëve ditëve të fundit. Madje në serialin e ri të ekranit të RTK-së pasqyrohet në bisedën mes dy të rinjëve të cilët janë shumë të interesuar për ndjekësit në rrjete sociale./Onair