Select Page
Reagimi i këtij qenushi është epik kur ju afrohet çorapeve të pronarit të tij!

Reagimi i këtij qenushi është epik kur ju afrohet çorapeve të pronarit të tij!

Tashmë jemi mësuar që në rrjete sociale të shikojmë video që na bëjnë të qeshim me lot ose edhe të mallengjehemi për situata të ndryshme, shkruan OnAir

Videot më virale në internet janë ato me kafshë  të ndryshme të cilët bëjnë reagime të ndryshme.

Kësaj radhe do ju tregojmë reagimin e një qeni kur i merr erë çorapeve të pronarit./OnAir

Gruaja mërzitet nga burri, e vendos në shitje në Ebay

Gruaja mërzitet nga burri, e vendos në shitje në Ebay

E zhgënjyer nga bashkëjetesa, një grua 40-vjeçare e njohur me pseudonimin Dorte L. vendosi të shiste burrin e saj në Ebay, për shumën modeste prej 18 eurosh. Çmimi ishte i negociueshëm.

Kjo ndodhi në Ditën e Krishtlindjeve në Hamburg, Gjermani, siç raportohet nga Berliner Morgenpost, për të cilën gruaja tha se kishte marrë disa përgjigje pozitive në njoftimin e saj.“Në një moment u lodha mjaft. Në ditët e hershme të festave të Krishtlindjeve thjesht e kuptova se nuk përputhemi më. E jap me vullnetin tim burrin.

Kthimi nuk lejohet. Kërkesat duhet të dërgohen me e-mail”, tha për gazetën gjermane gruaja, duke iu referuar bashkëshortit të saj, me të cilin ajo ishte martuar prej shtatë vjetësh.

Titulli i njoftimit ishte: “Burrë i përdorur”. “Tërheqja është e mundur edhe sot, kështu që mund ta provoni menjëherë nesër, në ditën e Shën Stefanit”, duke specifikuar çmimin: 18 euro e negociueshme.

Ajo tha për gazetën se, “lajmërimi më shkoi shumë mirë dhe kisha përgjigje shumë pozitive”.Në fund 40-vjeçarja ka thënë se të gjithën këtë e bëri për argëtim.

Dorte shtoi se burri i saj nuk ishte në dijeni të reklamimit të tij në eBay, por një gazetë lokale shkruajti për njoftimin.

Ky është momenti kur Hamdia i shpreh dashurinë Pajtesës në prezencë të familjarëve! Kështu i drejtohet Xheku

Ky është momenti kur Hamdia i shpreh dashurinë Pajtesës në prezencë të familjarëve! Kështu i drejtohet Xheku

Çka ka shpija një serial vendor vazhdon të mbetet njëri nga serialet më të mira që ka vendi jonë e gjithë ky sukses rrjedh nga të gjithë këta aktorë shumë profesional të këtij seriali, shkruan Onair

Në njërin nga episodet e këtij seriali  shohim një skenë tejet qesharake është momenti kur Hamdija i shpreh dashurinë Pajtesës, gjë e cila  ndodh shumë rrallë, e kjo gjë e ka gëzuar pa masë nusen e shtëpisë/

Por çfarë i thotë Xheku, Hamdisë? E kuptoni brenda këtij episdoni.

Duhet të mos humbur këtë skenë tejet qesharake/.Onair

Fjolla Morina provokon sërish, për pak sa nuk zbulon pjesët intime

Fjolla Morina provokon sërish, për pak sa nuk zbulon pjesët intime

Fjolla Morina provokon sërish, për pak sa nuk zbulon pjesët intime

Vazhdon të jetë një prej emrave më të ndjekur në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina e cila ‘çmend’ fansat sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit e cila zbulon më shumë se ç’duhet tek vetja e saj e që nuk ka dyshim se vë në pah asetet e bujshme trupore.

Ndonëse nënë e dy vajzave, këngëtarja Morina mahnit me linjat trupore ku shpesh i shfaq në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Pritet që shumë shpejt të sjellë për fansat një projekt të ri muzikor edhe pse nuk ka dhënë detaje më të hollësishme.

Fjolla po vazhdon të shijojë jetën ku po vazhdon të deklarohet ‘single’.

Kjo këngëtare super e famshme paska ditëlindjen, Enca zbulon gjithçka me këtë urim publik

Kjo këngëtare super e famshme paska ditëlindjen, Enca zbulon gjithçka me këtë urim publik

Ajo është një nga reperet më të famshme në botë, këngët e të cilës numërojnë me miliona shikime në mediet sociale dhe gjithashtu ajo ka me miliona fansa në të gjithë botën.

E kemi fjalën për Cardi B e cila dje ka festuar 26-vjetorin e saj të lindjes.

Gjithçka e ka zbuluar Enca Haxhia a cila me një foto të postuar në Instastory ka uruar reperen për ditën e shënuar.

“Its legends’ month. Happy Birthday Cardi B”, shkruan Enca në urimin e saj publik./intv.al/

“Take” nga Hekurani për tezen e Ganiut dhe dërrasat që i “mungojnë” atij

“Take” nga Hekurani për tezen e Ganiut dhe dërrasat që i “mungojnë” atij

Epizodi i gjashtëmbëdhjet i serialit mjaft të pëlqyer “Tre Gjermanët e Trashë” ka sjellur mjaft skena qesharake.

Për të na dhënë momente mjaft qesharake janë përkujdesur personazhet kryesore të këtij seriali siç janë Ganiu, Hekurani, dhe Tezja e Ganiut që e luan këtë rol në këtë epizod.

Atë që mund të përmendin si mjaft interesante nga kjo epizodë është momenti kur Hekurani rrëfehet për një ngarje mjaft interesante, atë kur Ganiu ka kuptuar se se personi që e dinte si Tezja e tij, në realitet nuk është.

Jo vetëm kaq, është edhe momenti kur Hekurani lëshon një “take” apo “fore” siç njihet në Gjuhën Popullore gjatë komunikimit me Tezen e Ganiut.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i shihni në videon në vijim: