Select Page
Edona Lllalloshi në zemër ka flamurin kuq dhe zi, madje edhe fustani i saj duket kështu

Edona Lllalloshi në zemër ka flamurin kuq dhe zi, madje edhe fustani i saj duket kështu

Edona Llalloshi është këngëtëarja që për vite i ka sjellë skenës muzikore shqiptare vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesën e dëgjuesve.

Ajo tani është më pak aktive me projekte të reja mirëpo është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte.

Mbrëmë ajo ka qenë në një mbrëmje në Diasporë, e duke qenë edhe 11 vjetori I Pavarësisë ajo ka zgjedhur në veshje interesante.

Edona ka veshur një fustan ku duket si flamuri kuq e zi.

 

Premierë: Gresa Behluli dhe Shkurte Fejza të mrekullueshme me potpurinë e re

Premierë: Gresa Behluli dhe Shkurte Fejza të mrekullueshme me potpurinë e re

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë surprizuar audiencën shqiptare me disa projekte që sapo kanë lansuar në tregun muzikor, shkruan Onair

Nënë e bijë pëlqehen shumë nga publiku andaj çdo herë vinë me shumë surpriza për publikun. Ato kanë bashkuar si shumë herë vokalet e mrekullueshme që posedojnë  duke sjell këtë potpuri e cila nuk ka dyshim që do të mirëpritet nga publiku.

Shkurte Fejza dhe Gresa janë tejet të pëlqyera andaj edhe shpesh herë i gjejmë në bashkëpunim me njëra-tjetrën./ONAIR

Premierë: “Fajet” vjen nga Gresa Behluli

Premierë: “Fajet” vjen nga Gresa Behluli

Gresa Behluli u bë së pari e njohur si vajza e këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza.

Por, me realizimin e projekteve të saj muzikore, ajo arriti shumë sukses duke u bërë kështu e dashur për publikun, e tashmë njihet si Gresa, jo më si vajza e Shkurtës madje si një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Gresa sapo ka publikuar këngën me titull “Fajet” e cila nuk ka dyshim që do të mirëpritet nga fansat e Gresës./ONAIR

Premierë: ” Je shpirti” është kënga më e re nga Gresa Behluli

Premierë: ” Je shpirti” është kënga më e re nga Gresa Behluli

Ajo është një këngëtare mjaft e kërkuar nga publiku.

Duke ndjekur hapat e së ëmës, Gresa Behluli po shkon drejt suksesit të Shkurte Fejzës, duke treguar talentin e saj në muzikë.  “Je shpirti”  është kënga radhës që Gresa ka sjell në tregun muzikor, shkruan Onair

Për gjithë adhuruesit e Gresës kjo këngë do të mbetet gjatë në mendjen e çdo njërit.

Premierë: Gresa Behluli këndon “Po i bjen era rete e zeza”

Premierë: Gresa Behluli këndon “Po i bjen era rete e zeza”

Ka vite që me projekte madhështore arrrin të i bëjë përvete gjithë adhuresit e muzikës popullore, shkruan Onair

Bëhet fjalë për këngëtaren Gresa Behlulin e cila ka një zë të mrekullueshëm andaj edhe këngët që ajo sjell në treg arrijnë të pëlqehen nga të gjithë. Gresa sapo ka publikuar për gjithë adhuresit e muzikës së saj këngën me titull “Po i bjen era rete e zeza”.

Me të gjitha këngët Gresa çdo herë arrin të i befasoj të gjithë adhuesit e muzikës popullore./ONAIR

Premierë: Gresa Behluli  sjell këngën  “Afrohu”

Premierë: Gresa Behluli sjell këngën “Afrohu”

Jemi mësuar që Gresa Behluli gjithmonë të sjell këngë që mbesin gjatë në memorien e audiencës shqiptare, shkruan Onair

Këngëtarja gjithmonë arrin të publikojë projekte të cilat kapin milion klikime në YouTube.  “Afrohu” mban titullin projekti më i ri nga Gresa i cili pritet që të  gëzojë sukses si të gjitha projektet e këngëtarës.

Më poshtë ju ftojmë të dëgjoni “Afrohu” nga Gresa Behluli./ONAIR