Select Page
Premierë: Zëri i Gresa Behlulit sjell versionin e ri të këngës “Mora Fjalë” e kënduar dikur nga nëna e saj Shkurte Fejza

Premierë: Zëri i Gresa Behlulit sjell versionin e ri të këngës “Mora Fjalë” e kënduar dikur nga nëna e saj Shkurte Fejza

Duket se nuk ka ndonjë shqiptarë që nuk e di një këngë që ngjallë emocion te çdo njeri, bëhet fjalë për këngën me titull “Mora Fjalë” kjo këngë me motive patriotike është kënduar nga perla e muzikës popullore Shkurte Fejza që tani vajza e saj Gresa ka vendosur ta risjellë tek publiku, shkruan Onair

Një zë i veçantë si i Greses nuk ka dyshim që ka sjell në mënyrën më të mirë këtë këngë.

“Mora Fjalë” vjen kësaj radhe nga vokali i mrekullueshëm i Gresës,/ONAIR

 

Mihrije Braha në këtë moshë shtatzënë?

Mihrije Braha në këtë moshë shtatzënë?

Mihrije Braha është shumë aktive në rrjetet sociale e kjo gjë ebën këngëtare të jetë gjithmonë në fokus medial, shkruan Onair

Këtë herë këngëtarja i ka befasuar të gjithë fansat e saj disa edhe e kritikuan.

Është barku i saj i “fryrë”, kinse shtatzënë, ku sigurisht këtë e bëri vetëm për shaka, duke bërë qe të jetë përsëri e para, kështu edhe duke lënë gojëhapur të gjithë nga kjo gjë.

 

Engji del në darkë me këtë bukurosh

Engji del në darkë me këtë bukurosh

Edhe pse mjaft e re në moshë, arriti sukses mjaft të madh në karrierë.

Engjellusha Salihu, me gjasë do të ndjek rrugën e nënës duke korrur suksese të pandalshme.

E gjithë familja janë mjaft aktiv me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto em nipin e saj Matinin, ku shkruan “dark me dundin” .

Në foto nuk shihen familjarët e tjerë, sigurisht këtë natë ka zgjedhur darkën ta kalojë vetëm në prani të tij.

 

“Me pas zemra sonte një sustë, me shit dashni e me mujt ma mos me vujt” Gili dhe Buraku po pëlqehen nga të gjithë

“Me pas zemra sonte një sustë, me shit dashni e me mujt ma mos me vujt” Gili dhe Buraku po pëlqehen nga të gjithë

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në treg, shkruan Onair

Për gjithë adhuruesit e muzikës së Gilit këngëtarja ka ardhur në bashkëpunim me  këngëtarin  Burak dhe grupin Fama, Kënga mban titullin “Susta” dhe i dedikohet dashurisë.

Këtij projekti dyshja i kanë bashkangjitur edhe videoklipin ku shihet një videoklip i realizuar mjaftë mirë.

Kujtojmë teksti i këtij projekti vjen nga tekstshkruesi Ilir Berani.

Mos e humbisni një super bashkëpunim./ONAIR

Premierë: “Për ty” vjen nga zëri i Gresa Behlulit

Premierë: “Për ty” vjen nga zëri i Gresa Behlulit

Sapo është publikuar një tjetër këngë nga një zë i mrekullueshëm si ai i Gresa Behlulit, shkruan Onair

Këngëtarja ka vendosur që këtë projekt ta titulloj “Për ty” një këngë e cila pritet të pëlqehet nga gjithë adhuruesit e muzikës së Gresës.

Më poshtë mund ta dëgjoni këtë super projekt nga Gresa i cili pritet që të kap miliona klikime në YouTube.

Mos e humbisni./ONAIR

 

Premierë: Mos e humbisni “Vijne vaporat” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

Premierë: Mos e humbisni “Vijne vaporat” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

“Vijnë vaporat” është kënduar nga shumë këngëtarë edhe kohë më parë e së fundi në treg e kanë sjell dy super vokale si Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli, shkruan Onair

Nënë e bijë kanë vendosur të i lënë të gjithë gojëhapur me projektet që po sjellin në tregun muzikor, ato me zërin e tyre kanë arritur që këtë këngë ta bëjnë edhe më të veçantë.

Një projekt të tillë nuk duhet humbur./ONAIR