Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi po vijn me një projekt të përbashkët.

Kënga mban titullin “po ta boj hallall” dhe publikohet me datën 23 Maj (të shtunën) në ora 15:00.

Kjo këngë do të publikohet edhe me anë të videoklipit i realizuar nga VIZION MEDIA.

Patjetër edhe ky projekt do të publikohet nga produksioni produktiv VIZIONI LIBONIA./OnAir