Jonida Vokshi i la të gjithë me gojën hapur kur postoi foto të trupit të saj pas shtatzënisë.

Aktorja e njohur i befasoi të gjithë me linjat e saj perfekte trupore dhe dukej sikur nuk kishte qenë shtatzënë.

Joniden ‘i xhelozoi’ të gjithë përfshirë edhe miken e kolegen e saj Olta Gixhari, e cila është shtatzënë.

Së fundmi, Jonida publikoi një selfie ku dukej më e bukur se kurrë.

Imazhi i saj ka tërhequr vëmendjen e Oltës, e cila komplimenton për bukurinë e saj ndërsa me shaka i thotë:

“Jonida ti vazhdon me nurin e shtatzënisë edhe pse je bere mama nuk e kemi lënë kështu”.

Ndërkohë Gixhari gjithashtu është në pritje të ëmbël dhe ka shtuar peshë nga shtatzënia.

Aktorja pak kohë më parë u shpreh se nuk e ka përmendur fjalën beli përgjatë gjithë kohës.

“Fjala qe kam përdorur zero këto muaj : Bel ,beli, për belin, te beli, puuu ca beli ”- shkroi ajo.

Olta po shijon dashurinë me partnerin e saj misterioz në Spanjë dhe nuk ka dhënë shumë detaje nga shtatzënia.

Nuk dihet ende gjinia e fëmijës apo sa muajshe shtatzënë është ajo.