Ata si çift u bënë të njohur falë një interviste televizive ku treguan se si janë njohur me njëri-tjetrin e më pas  se si lindi dashuria mes tyre, shkruan Onair

Bëhet fjalë për Ramizen dhe Bedriun çifti nga Lipjani. Ata nuk hezituan që dashurinë e tyre ta shprehin edhe përmes vargjeve të cilat vendosën të i bëjnë publike edhe në ekranet televizive.

Këto vargje nuk duhet humbur./Onair