Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare më seksi.

Këtë herë Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet duke pozuar në mënyrë mjaft sensuale. Më në formë se kurrë Anxhelën e shohim teksa pozon për aparatin.

Angela vazhdon të jetoj dhe veproj jashtë trojeve shqiptare megjithatë pëlqehet në masë të madhe.