Françeska Jaçe është kthyer sërish në rrjete me postimet e saj provokuese.
Këtë herë ajo ka nisur pushimet dhe ashtu siç pritej postimet e saj nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes.

Nuk dihet vendi se ku është duke pushuar ish banorja sexy e Big brother, por ajo që vihet re qartë është se Françi ka përtuar të veshë pantallona. Këmishat e gjata u kthyen në një tendencë të kësaj vere dhe modelja nuk mund të mbetej jashtë kësaj rryme aq më tepër që i shkon shumë.