Now Reading
Kështu e ka uruar Remzie Osmanin nusja e saj për ditëlindje

Kështu e ka uruar Remzie Osmanin nusja e saj për ditëlindje

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Remzie Osmanit ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet.

Remzija deri tani me rastin e ditëlindjes ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe shoqëria e saj.

Në mesin e tyre është edhe urimi nga nusja e djalit, e cila ka shfrytëzuar Instagramin për ta uruar vjehrrën.Gëzimja për ta uruar vjehrrën në ditën më të rëndësishme ka zgjedhur dy fotografi të shkrepura në dasmën e saj, e cila është mbajtur në muajin prill. “Urime ditëlindjen mam“, është mbishkrimi që e ajo e ka lënë mbi fotografitë e publikuara në Instastory.

See Also

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
2
Silly
1
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top