Now Reading
Kështu është festuar dje në mes të Anglisë nga Dardanët!

Kështu është festuar dje në mes të Anglisë nga Dardanët!

Mediat ndërkombëtare e kanë ngritur lartë paraqitjet e Përfaqësueses së Kosovës në udhëtim te Anglia.

Dardanët u mposhtën me rezultat 5-3 nga Tre Luanët në një ndeshje plot emocion, aksion dhe gola.

Por tifozët dardanë pavarësisht që kanë arritur që mos e fitojnë lojën atmosfera para ndeshjes në mes në Anglisë ka qenë shumë e veçantë.

Madje “Dardanët” gjithmonë arrijnë të sjellin atmoferë të jashtëzakonshme.

See Also

Shikojeni videon e listuar më poshtë./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top