Avdyl Mziu gjithmonë ka sjell këngë që pëlqehen nga publiku i muzikës popullore.

Këngëtari Mziu, ka kohë që i është bashkuar skenës muzikore me shumë këngë e bashkëpunime.

“Këngë Dasmash” është publikuar këtë vit dhe ka arritur mijëra klikime dhe shumë komente pozitive, shkruan OnAir.

Bashkëpunëtorët e këngës: Ork: Avdyl Mziu, Ermal Krasniqi Produced by : MProduction

Nëse ende nuk e keni dëgjuar, kënga gjendet në linkun më poshtë.