Festë në familjen e Shyhrete Behluli Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka një arsye të madhe që në shtëpi të ketë festë.
Mbesa e saj, Njolina feston sot ditëlindjen dhe padyshim se një urim nga Shyhreti nuk ka munguar në rrjetin social Instagram. “Urime ditëlindjen sheqeri i shpisë”, ka shkruar ajo sipër një fotografie të bukur të mbesës.

Ndryshe, “Veq ty të kam dasht” është kënga e fundit nga Shyhreti e cila është shoqëruar me një videoklip të veçantë. Këngë kjo e cila erdhi në bashkëpunim me produksionin Vizioni Libonia.