Aktorja e serialit “O sa Mire”, Arta Elezaj në Instagramin  ka publikuar disa story nga pushimi i saj diku në bregdet.

Se me kë po i kalon pushimet dhe në cilin vend po qëndron ajo mbetet enigmë për publikun, shkruan Onair

Arta Elezaj më herët ka luajtur në serialin e njohur “O sa mirë”, dhe mbetet një prej figurave më të dashura për publikun