Now Reading
“Kush të don më shumë se motra” nga Afërdita Demaku ka arritur 1 milion klikime për kohë rekord

“Kush të don më shumë se motra” nga Afërdita Demaku ka arritur 1 milion klikime për kohë rekord

Këngëtarja Afërdita Demaku është njëra nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, shkruan OnAir

Në çdo projekt këngëtarja arrin të grumbullojë miliona klikime në YouTube.

Projekti më i ri i këngëtares  mban titullin “Kush të don më shumë se motra” dhe ende pa kaluar shumë kohë nga publikimi kjo këngë ka arritur 1 milion klikime, këto statistika kanë treguar se sa shumë është pëlqyer kjo këngë tek gjithë ata që pëlqejnë këngëtaren./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top