Angela Martini dhe bashkëshorti i saj kanë udhëtuar drejt Turqisë.

Çifti po qëndron atje për pushime, ndërsa modelja shqiptare së fundmi me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një video ku shihet duke darkuar me Dragos Savulescu, derisa është kuzhinieri i famshëm turk Nusret Gökçe, i cili përkujdeset për dyshen e famshme.

Ndryshe Angela vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me milionerin rumun, ku ata janë martuar në një ceremoni krejtësisht private, pa të ftuar e as familjar.